W piątek, 28 maja na przedszkolnej scenie prezentowała się gr. Żabek. Dzieci pod kierunkiem pani Lidii i s. Elżbiety przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie pt. "Bajki winszują". Sześciolatki wcieliły się w role różnych postaci ze znanych bajek. Wszyscy aktorzy pięknie wystąpili, śpiewali, tańczyli, recytowali wiersze.

Dzieci sprawiły tym samym wielką radość rodzicom i wyraziły im swoją miłość i wdzięczność. Na koniec zerówkowicze wręczyli swoim mamusiom i tatusiom przygotowane przez siebie piękne kwiaty.