28 maja, w piątek, odbyło się w przedszkolu rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego - "Rok Świętego Józefa". Przypominamy, że 8 grudnia 2020 r. papież Franciszek ogłosił specjalny „Rok Świętego Józefa” z okazji 150. rocznicy ustanowienia Opiekuna Jezusa Patronem Kościoła powszechnego, który zakończy się 8 grudnia 2021 r. Przeżywając ten szczególny Rok Świętego Józefa, zaproponowaliśmy Konkurs Plastyczny, przeznaczony dla dzieci i rodziców z naszego Przedszkola. Miał on na celu poznanie postaci św. Józefa i zachęcenie do pogłębienia relacji z Nim.

Złożone prace - figurki św. Józefa były naprawdę wyjątkowe i wykonane z różnych materiałów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i kolorowanki, a laureaci pierwszych trzech miejsc zasłużone nagrody. Gratulujemy wszystkim rodzinom, które podjęły się wykonania zadania i zachęcamy wszystkich do dalszej modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa.