Stawać się bardziej człowiekiem

W wychowaniu chodzi o to ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał, aby umiał bardziej i pełniej być człowiekiem, ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich. // Jan Paweł II

Tylko Miłość jest twórcza

Tylko siła pracy i ofiary może zbawić tak człowieka jak i naród, byle praca płynęła z miłości obowiązku, ofiara zaś, z miłości Boga i bliźniego. // św. Zygmunt Szczęsny Feliński

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020 - 2021

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą w Polsce i na świecie sytuacją związaną z pandemią, zmieniamy formę rekrutacji.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem pociechy do naszego przedszkola, prosimy o wypełnienie formularza online:

formularz znajduje się tutaj

Karta zapisu do pobrania: tutaj

Umowa z Rodzicami do pobrania: tutaj

- O decyzji przyjęcia dziecka do naszego przedszkola mogą się Państwo dowiedzieć telefonicznie
w dn. 14.05.2020 r., w godz. 8.00 - 16.00, tel. (22) 781 10 30.

- Do 19.05.2020 r. prosimy o potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola i opłacenie wpisowego.

- Jednocześnie informujemy, iż dzieci już uczęszczające do naszej placówki, których rodzice potwierdzili wolę kontynuacji edukacji w naszym przedszkolu są przyjęte.

UWAGA!

Mamy jeszcze wolne miejsca w przedszkolu na rok 2020/2021. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!