Kochani, cieszymy się niezmiernie, że zaczynamy już nowy rok przedszkolny! Oto kilka tradycyjnych informacji na początek i - co bardzo ważne - poniżej także REGULAMIN PARKINGU.

Przed Świętami Bożego Narodzenia każda z naszych grup wystawiła piękne jasełka. Modliliśmy się też i integrowaliśmy na spotkaniach wigilijnych.

Dzięki dofinansowaniu Lasów Państwowych w ramach konkursu “Drewno jest z lasu”, w kompleksie edukacyjnym Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Markach powstały dwie altany, które będą służyć uczniom i całej społeczności szkolno-przedszkolnej.

W ramach występu patriotycznego naszych małych artystów były śpiew, taniec i recytacje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z rozpoczynającego przedstawienie poloneza.

Dobiegł końca nasz rodzinny konkurs "Z domu rodzinnego do Domu Ojca" z naszym patronem św. Zygmuntem Szczęsnym Felińskim w roli głównej. Uczestnicy wykonywali lapbooki, dzięki którym mogliśmy poznać życiorys świętego.

10 lat minęło! W niedzielę 2 października świętowaliśmy jubileusz naszego przedszkola i 5-lecie żłobka na Eucharystii, dożynkach, pasowaniu najmłodszych przedszkolaków i jeszcze na dokładkę na rajdzie rowerowym.
W sobotę sporty zespołowe. W niedzielę święto biegania z dodatkiem skoku w dal. Oprócz tego medale, statuetki, pyszny tort, gość specjalny - Matka Generalna Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi Małgorzata Burek oraz punkt najważniejszy - Eucharystia. Tak wraz z naszą Fundacją Filii Dei uczciliśmy w dniach 24-25 września 200. urodziny patrona naszego przedszkola św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Gratulujemy naszym przedszkolnym zwycięzcom!