Drodzy Rodzice, informujemy, że dnia 16 września wystartowały zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu. Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, a w razie czego także spam.

Zespół Fundacji Filii Dei

tel.515 828 321

Kochani, cieszymy się niezmiernie, że zaczynamy już nowy rok przedszkolny! Oto kilka tradycyjnych informacji na początek i - co bardzo ważne - poniżej także REGULAMIN PARKINGU.

Dzięki dofinansowaniu Lasów Państwowych w ramach konkursu “Drewno jest z lasu”, w kompleksie edukacyjnym Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Markach powstały dwie altany, które będą służyć uczniom i całej społeczności szkolno-przedszkolnej.

10 lat minęło! W niedzielę 2 października świętowaliśmy jubileusz naszego przedszkola i 5-lecie żłobka na Eucharystii, dożynkach, pasowaniu najmłodszych przedszkolaków i jeszcze na dokładkę na rajdzie rowerowym.

Co będzie potrzebne Państwa dziecku i jak pomóc mu w adaptacji?

Sponsorem nagród w konkursie "Św. Zygmunt Szczęsny Feliński. Z domu rodzinnego do Domu Ojca", organizowanym przez nasze przedszkole, jest sklep internetowy Holyart, który ufunduje laureatom bony na zakupy w wysokości:

1. miejsce 250 euro

2. miejsce 150 euro

3. miejsce 50 euro

Kochani, ogłaszamy rodzinny konkurs o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.