Za nami środowa wycieczka do DINOPARKU w Kołacinku. Za naszymi Jeżykami i Żabkami m.in. ścieżka ery mezozoicznej z przewodnikiem, Kraina Bajek, odkopywanie szkieletu dinozaura czy tradycyjne szaleństwa na placu zabaw. Pierwsza wycieczka w nowym roku za nami. Było pięknie.

Przed nami wielkie sportowe święto i jednocześnie test nowiutkich obiektów, z których korzystają od tego roku nasi starsi przyjaciele ze szkoły. Chodzi oczywiście o bieżnię i boiska. Zapraszamy na Zygmuntiadę, przez którą upamiętnimy św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, naszego patrona, w okolicach jego liturgicznego wspomnienia. Szczegóły na stronie naszej Fundacji Filii Dei.

Drodzy Rodzice, informujemy, że wystartowały zapisy na zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu. Potrwają do 20. września, a z początkiem października ruszamy. Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, a w razie czego także spam.

Co będzie potrzebne Państwa dziecku i jak pomóc mu w adaptacji?

Sponsorem nagród w konkursie "Św. Zygmunt Szczęsny Feliński. Z domu rodzinnego do Domu Ojca", organizowanym przez nasze przedszkole, jest sklep internetowy Holyart, który ufunduje laureatom bony na zakupy w wysokości:

1. miejsce 250 euro

2. miejsce 150 euro

3. miejsce 50 euro

Kochani, ogłaszamy rodzinny konkurs o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.

W środę, 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszej grupy, tzn. Jeżyków. Nasi zerówkowicze zakończyli swoją przygodę z przedszkolem ze wspaniałym przytupem. Dzieci przedstawiły wspaniały występ, który rozpoczęły tradycyjnie Polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Eli. Nie brakowało pięknych i wzruszających piosenek oraz pożegnalnych wierszy. Rodzice mogli również usłyszeć, czego przedszkolaki nauczyły się w tym roku w języku hiszpańskim, który prowadziła z nimi s. Ola i w języku angielskim, którego uczyła p. Olga.