Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasze przedszkole włączyło się w akcję - Bałwankowy Challenge, która została zorganizowana przez Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bałwankowy Challenge jest inicjatywą, która zaprasza do wspólnej zabawy na śniegu lub inwencji twórczej – gdy śniegu zabraknie. Nie mogąc się spotykać w większym gronie z powodów wirusa XXI wieku, spróbujmy pomimo wszystko nie stracić radości i wspólnie się zabawić - przeżyć bałwankową przygodę. Niech podjęcie zadania rodzi w nas optymizm i nadzieję, że każdy trudny czas ma swój koniec i w końcu pojawi się „światło”…

Inicjatywa ma również na celu integrowanie ludzi - tym razem online - i spojrzenie na świat przez różowe okulary, iż pomimo niekorzystnych na obecną chwilę warunków życiowych, potrafimy wydobywać piękno, odkrywać nowe pomysły, rozwijać kreatywność a przede wszystkim rodzić w nas poczucie radości i empatii, gdyż przy każdej kolejnej nominacji nie myślimy o sobie, ale o drugim człowieku. Podejmując zadanie – łatwe/niełatwe – każdy daje coś z siebie i motywuje innych do stawania się Darem. 

Nasze przedszkole reprezentowała grupa Motylków, która wykonała pięknego, dużego i trwałego bałwana, gdyż materiałem podstawowym pracy był papier. Nasz Bałwan zagościł na holu przedszkola i każdego dnia wita przychodzące dzieci.

FOTO

Zobacz także