W poniedziałek, tuż przed Dniem Dziecka, tj. 31 maja nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Frajdalandii. Dzieci z wszystkich grup z wielką radością wzięły udział w tym wyjeździe, gdyż już od bardzo dawna nie było możliwości organizowania takich wycieczek. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji, m.in.: zagrody ze zwierzętami - dzieci miały okazję nakarmić alpaki, kozy, przyjrzeć się z bliska strusiom, świnkom wietnamskim. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sokolnicze, podczas których mogliśmy obserwować sowy, jastrzębia i orła.

Oczywiście było tez dużo zabawy na dmuchańcach, placu zabaw, tyrolce. Starsze dzieci próbowały swoich sił pokonując trasę parku linowego, a młodsze przechodziły przez labirynt i kreci tunel. Wszystko na świeżym powietrzu, w okolicy lasu i przy pięknej pogodzie, która towarzyszyła nam przez cały dzień. Był to dla wszystkich bardzo udany wyjazd! Mamy za co dziękować.