We wtorek, 1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Był to dla dzieci dzień pełeń wrażeń i emocji. Korzystając z pięknej pogody i naszego terenu przygotowaliśmy dla wszystkich przedszkolaków wiele aktywności na świeżym powietrzu. Odbyły się konkurencje sportowe i zabawy z chustą, zajęcia z sensoplastyki, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie wielkoformatowe, zabawy na dmuchańcach. W między czasie funkcjonowała też "przedszkolna fotobudka", przygotowana specjalnie na ten dzień. Natomiast na osłodę dzieci miały lody i popcorn.

Nasze przedszkolaki na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości, spełniania marzeń każdego dnia i nieustannej ciekawości do odkrywania świata a także wzrastania w Bożej mądrości.