W dniach 21-23 czerwca dzieci z najstarszych grup wypoczywały w Ośrodku Wypoczynkowym "Kulka" w okolicy Szczytna. Tym razem zielone przedszkole miało miejsce na Mazurach. Pogoda była iście wakacyjna a nawet upalna. Dzieci miały zapewnione różnorodne atrakcje, każdy dzień był wypełniony dobrą zabawą. Przedszkolaki próbowały swoich sił przechodząc przez park linowy, wspinając się na ściankę wspinaczkową, skacząc na trampolinie. Był czas na wzajemną integrację, szczególnie przy bum-bum rurkach i muzyce.

Dużo czasu dzieci spędzały na świeżym powietrzu, bawiąc się na plaży, chlapiąc w wodzie, a nawet pływając. Był to dobry czas na odpoczynek od codzienności a dla dzieci również wyjątkowa lekcja samodzielności, zaradności i odpowiedzialności.