W wigilię Dnia Matki swoich rodziców gościła w przedszkolu gr. Żabki. Nasze pięciolatki przygotowały przedstawienie pt. "Brzydkie kaczątko". Wszystkie dzieci z wielką radością i zaangażowaniem prezentowały swoje role. Rodzice mogli podziwiać rozwijające się talenty aktorskie, jak również taneczne. Nie brakowało bowiem pięknych tańców łabędzi, w wykonaniu dziewczynek.

Występ zakończył się życzeniami i piosenkami, które u nie jednego rodzica wywołały łzy wzruszenia. Na koniec dzieci wręczyły wykonane przez siebie prezenty: magnesy z masy solnej i laurki. Gratulujemy dzieciom pięknego występu, a rodzicom życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.