Sylwia Przygoda-Piwowarczyk
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku -Nauczanie wczesnoszkolne z wych. przedszkolnym.
Bycie nauczycielem pozwala mi wzbogacać doświadczenie i poszerzać wiedzę na temat pracy z dziećmi.
Staram się aby moje zajęcia były ciekawe i w 100% angażowały dzieci dając im dużo radości .Prywatnie mama Mai.
    s. Lucyna
jestem nauczycielem mianowanym. Posiadam licencjat z pedagogiki przedszkolnej i tytuł magistra z pedagogiki ogólnej uzyskany na Wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Od zawsze zajmowałam się małymi dziećmi. Sama będąc dzieckiem z upodobaniem pilnowałam dzieci sąsiadów. Pierwszy mój kontakt z przedszkolem to moja pierwsza praca najpierw w grupie przedszkolnej Domu Dziecka a potem w kilku warszawskich przedszkolach prowadzonych przez nasze Zgromadzenie. Lubię pracę z dziećmi; nigdy nie wyobrażałam sobie innej. Jestem nauczycielem wymagającym; widząc potencjał w dziecku, chcę, by ono się rozwijało, pociągam je wzwyż, pomagam odkrywać zainteresowania i talenty. W wolnym czasie lubię rozwiązywać krzyżówki, czytać książki, wertować internet w poszukiwaniu inspiracji, ciekawych pomysłów do pracy z dziećmi. Wakacje najchętniej spędzam nad wodą, pływając rowerem wodnym po ukochanym jeziorze k. Augustowa. To tam w ciszy i pięknie przyrody staram się usłyszeć Pana Boga i na nowo zachwycić się pięknem stworzonego świata.
    s. Zofia
Jestem dyrektorem Przedszkola i Szkoły Podstawowej. Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Tytuł magisterski uzyskałam na Wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam też studia podyplomowe z zakresie Polityki i Zarządzania Oświatą na Wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego W pracy cenię porządek i odpowiedzialność. Staram się o dobre relacje z ludźmi, o dobry poziom nauczania i wychowania dzieci, o życie wartościami. Jestem osobą aktywną; w wolnym czasie, lubię pracę w ogrodzie (ona daje mi odprężenie i oderwanie od codziennych problemów), lubię też aranżować wystrój wnętrz (tych przedszkolno-szkolnych), a najbardziej lubię wolny czas spędzać przed Najświętszym Sakramentem – tam czerpię siłę i moc do dalszej pracy. Urlop najchętniej spędzam na górskich wędrówkach. Zdobywając mniejsze i większe szczyty czuję się bliżej Pana Boga.
    MARTA POKORA
Wyksztalcenie wyższe magisterskie – Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z pedagogiką przedszkolną i logopedią. Od 2007 roku pracuję jako nauczyciel przedszkolny. W mojej pracy opieram się na profesjonalizmie i podmiotowym traktowaniu swoich wychowanków. Dobro dziecka i jego wszechstronny rozwój są dla mnie niezmiernie ważne. Każdego dnia staram się ofiarować im to, co we mnie najlepsze. Istotna jest również doskonała komunikacja z rodzicami dlatego stawiam na wysoką kulturę osobistą. Mam na swoim koncie kilka autorskich programów pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, stworzonych w oparciu o specjalistyczną wiedzę oraz zainteresowania moich wychowanków. W życiu zawodowym i prywatnym opieram się na słowach Jana Pawła II - „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” To moje życiowe motto. Na co dzień jestem mamą zastępczą. To dotychczas moja najważniejsza i najpiękniejsza rola w życiu. Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Dla mojej córki staram się zdać ten egzamin na najwyższą ocenę.