Biedronki to grupa trzylatków, w skład której wchodzi 21 dzieci. Jest 13 chłopców i 8 dziewczynek. Opiekę nad nimi sprawują p. Małgosia i p. Paweł oraz p. Aniela, a pomaga im również p. Agnieszka. Dla większości dzieci są to pierwsze kroki w przedszkolu, dlatego też staramy się tworzyć jak najlepszą atmosferę, aby czuły się bezpiecznie jak w domu. Każdy dzień rozpoczynamy wspólną modlitwą, prosząc naszych Aniołów Stróżów, aby czuwały nad nami. W ciągu dnia prowadzimy wspólne zajęcia dydaktyczne w grupie. Bierzemy również udział w rytmice, gimnastyce, tańcach, katechezie oraz j. angielskim. Dbamy o to, aby dzieci uczyły się poprawnej komunikacji, nawiązywania wzajemnych relacji oraz umiejętności wyrażania swoich potrzeb i emocji.