Jeżyki to dzieci sześcioletnie. Grupa liczy 21 osób, w tym 14 dziewczynek i 7 chłopców. Opiekują się nimi s. Aleksandra i p. Karolina, a pomaga im p. Asia. Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą we wszystkich zajęciach oraz konkursach organizowanych w przedszkolu. W tym roku zajęcia dydaktyczne realizowane są według programu "Nowi Tropiciele", wydawnictwa WSiP.

Dzieci w naszej grupie uwielbiają rysować. Dziewczynki chętnie śpiewają i uczą się nowych piosenek. Chłopcy są znakomitymi konstruktorami budowli z klocków. Jeżyki bardzo dużo czasu spędzają na powietrzu, bez względu na warunki pogodowe. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, co pozytywnie wpływa na przyjazną atmosferę w grupie. Zawsze dbają o swoją salę, sprzątając zabawki oraz pomagając w jej dekorowaniu.