Sówki to grupa 6-latków, która liczy 14 dzieci, 5 dziewczynek i 9 chłopców. Wychowawcą grupy jest p. Ania, a pomaga jej p. Asia. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw, jak i zajęć. Wychowankowie lubią gry i zabawy sportowe. Wspólnie pilnują przestrzegania zasad współżycia w grupie. Są samodzielne, koleżeńskie i zżyte ze sobą. Z chęcią uczą się wierszy i piosenek. Nasz dzień wypełniony jest zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz pobytem na świeżym powietrzu, dzięki czemu uśmiech nie schodzi z twarz dzieci. Przed nami ważne zadanie - przygotowanie do szkoły. Jesteśmy pewni, że z naszym zaangażowaniem damy sobie radę.