Grupę Żabek w tym roku tworzą pomysłowe i żywiołowe 6-latki, w skład których wchodzi 6 dziewczynek i 10 chłopców. Każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem, a wolny czas najchętniej spędzają na świeżym powietrzu. Z ogromnym entuzjazmem realizują zajęcia edukacyjne z programem "Planeta Dzieci". Potrafią się niesamowicie skupiać i koncentrować na powierzonych im zadaniach. Swoje nieskończone pokłady energii potrafią przekuć w niesamowicie kreatywne zabawy ruchowe, w które angażuje się cała grupa. Żabki są bardzo spragnione nowych doznań i chętnie uczestniczą we wszelkich zajęciach dodatkowych. Są bystre i ciekaw świata. Lubią zadawać pytania, a jeszcze bardziej znajdywać na nie odpowiedzi W wolnym czasie dzieci relaksują się słuchając czytanych bajek, wierszyków oraz legend. Grupą Żabek opiekują się s. Elżbieta oraz p. Lidia.