Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 rusza 1 marca.

W tym terminie będą tu dostępne wszelkie szczegółowe informacje.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 781 10 30 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 rusza 1 marca.

W tym terminie będą tu dostępne wszelkie szczegółowe informacje.

REKRUTACJA 2021/2022

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM 2021 - 2022

W NASZYM PRZEDSZKOLU SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA

W NASTĘPUJĄCYCH GRUPACH:

6 - LATKI (ZERÓWKA)

3 - LATKI

2,5 - LATKI

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszego przedszkola, prosimy o wypełnienie formularza online:

formularz znajduje się tutaj

Karta zapisu do pobrania: tutaj

Umowa z Rodzicami do pobrania: tutaj

Regulamin Przedszkola: tutaj

Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły dotyczące pobytu dziecka w Przedszkolu można poznać w sekretariacie - kontakt znajduje się tutaj.