REKRUTACJA 2024/2025 nadal trwa!

Etapy rekrutacji do przedszkola

1. Skontaktowanie się z sekretariatem przedszkola 22 781 10 30 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu potwierdzenia wolnego miejsca w grupie.

2. Zapisanie dziecka w formularzu online.

3.Przed przyjęciem Dziecka do przedszkola Siostra Dyrektor Zofia Pliszka zaprasza Rodziców wraz z Dzieckiem na spotkanie indywidualne. Jest to warunek konieczny przyjęcia Dziecka do naszego przedszkola. Prosimy o umawianie się drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (660 912 903). Na spotkanie przynosimy komplet wypełnionych dokumentów:

4. Jednorazowa bezzwrotna opłata wpisowa 300 zł na konto przedszkola: Santander Bank Polska SA 07 1090 1753 0000 0001 1975 7622).

5. Czesne w kwocie 800zł do 10 dnia każdego miesiąca (nr konta j.w.)

O przyjęciu do Przedszkola Sióstr Rodziny Maryi w Markach decydują:

• akceptacja katolickiego charakteru przedszkola i REGULAMINU,
  • rozmowa Dyrektora z Rodzicami i dzieckiem.

Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci kontynuujące uczęszczanie do naszego przedszkola.

W razie małej liczby zgłoszonych dzieci 2,5 i 3 letnich, dzieci te zostaną połączone w jedną grupę.

Grupy w przedszkolu są również łączone doraźnie w ciągu roku (np. krótkotrwała nieobecność nauczyciela, mała liczba dzieci w danym dniu). Maksymalna liczba dzieci w połączonej grupie to 25.

Grupa 2,5 oraz 3 i 4 latków zostaje przeniesiona do budynku św. Franciszka . Grupa 5 i 6 latków zostaje w budynku obecnego przedszkola.