Biedronki to grupa radosnych 3-latków i 2,5-latków, rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem, w skład której wchodzi 21 dzieci. Do grupy uczęszcza 7 chłopców i 14 dziewczynek. Opiekę nad nimi sprawują p. Dorota i p. Aniela, a pomaga im również p. Agnieszka.

Staramy się wspierać dzieci w początkowych dniach ich pobytu w naszym przedszkolu. Budować pozytywne relacje między opiekunami a ich podopiecznymi oraz rodzicami. Chcemy, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych warunków sprzyjających rozwojowi małego człowieka.

Każdy dzień rozpoczynamy modlitwą, jednoczymy się w naszej małej wspólnocie prosząc Aniołów Stróżów, aby czuwały nad nami. W ciągu dnia bierzemy udział we wspólnych zajęciach dydaktycznych w grupie. Uczestniczymy również w rytmice, gimnastyce, tańcach, katechezie oraz j. angielskim. Dbamy o to, aby dzieci uczyły się poprawnej komunikacji, nawiązywania wzajemnych relacji oraz umiejętności wyrażania swoich potrzeb i emocji.

Motylki to grupa 26 radosnych 4-latków. Wychowawcami grupy są: siostra Elżbieta i pani Ania, a pomaga im również pani Magda. W grupie jest 15 chłopców i 11 dziewczynek. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola; są pogodne, uśmiechnięte, ciekawe i aktywne, zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i zabaw swobodnych.

Wychowankowie wspólnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie; są samodzielne i koleżeńskie. Bardzo lubią zabawy ze śpiewem i muzyką. Każdy ich dzień wypełniają: radosna zabawa, zajęcia edukacyjne, zabawy na świeżym powietrzu. W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzają swoją wiedzę, rozwijają wszechstronne umiejętności, a uśmiech nie znika z ich twarzy.

Jeżyki to dzieci sześcioletnie. Grupa liczy 21 osób, w tym 14 dziewczynek i 7 chłopców. Opiekują się nimi s. Aleksandra i p. Karolina, a pomaga im p. Asia. Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą we wszystkich zajęciach oraz konkursach organizowanych w przedszkolu. W tym roku zajęcia dydaktyczne realizowane są według programu "Nowi Tropiciele", wydawnictwa WSiP.

Dzieci w naszej grupie uwielbiają rysować. Dziewczynki chętnie śpiewają i uczą się nowych piosenek. Chłopcy są znakomitymi konstruktorami budowli z klocków. Jeżyki bardzo dużo czasu spędzają na powietrzu, bez względu na warunki pogodowe. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, co pozytywnie wpływa na przyjazną atmosferę w grupie. Zawsze dbają o swoją salę, sprzątając zabawki oraz pomagając w jej dekorowaniu.

Grupę Żabek tworzą pomysłowe i żywiołowe 5-latki, w skład których wchodzi 25 dzieci. Wśród nich jest 15 dziewczynek i 10 chłopców. Dziećmi opiekują się s. Kamila i p. Marta, a pomaga im również p. Ala. W tym roku zajęcia edukacyjne realizujemy z programem "Świat w kolorach" (wydawnictwo PWN).

Nasze pięciolatki każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem, a wolny czas najchętniej spędzają na świeżym powietrzu. Swoje nieskończone pokłady energii potrafią przekuć w kreatywne zabawy ruchowe, czy konstrukcyjne, w które angażuje się cała grupa. Żabki są bardzo spragnione nowych doznań i chętnie uczestniczą we wszelkich zajęciach dodatkowych. Uwielbiają zajęcia sportowe i taneczne. Dużą radość sprawia im również wykonywanie prac plastycznych. Dzieci są bystre i ciekawe świata. Lubią zadawać pytania i znajdywać na nie odpowiedzi W wolnym czasie relaksują się słuchając czytanych bajek, wierszyków oraz legend.