Biedronki to grupa radosnych 3-latków i 2,5-latków, rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem, w skład której wchodzi 21 dzieci. Do grupy uczęszcza 7 chłopców i 14 dziewczynek. Opiekę nad nimi sprawują p. Dorota i p. Aniela, a pomaga im również p. Agnieszka.

Staramy się wspierać dzieci w początkowych dniach ich pobytu w naszym przedszkolu. Budować pozytywne relacje między opiekunami a ich podopiecznymi oraz rodzicami. Chcemy, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych warunków sprzyjających rozwojowi małego człowieka.

Każdy dzień rozpoczynamy modlitwą, jednoczymy się w naszej małej wspólnocie prosząc Aniołów Stróżów, aby czuwały nad nami. W ciągu dnia bierzemy udział we wspólnych zajęciach dydaktycznych w grupie. Uczestniczymy również w rytmice, gimnastyce, tańcach, katechezie oraz j. angielskim. Dbamy o to, aby dzieci uczyły się poprawnej komunikacji, nawiązywania wzajemnych relacji oraz umiejętności wyrażania swoich potrzeb i emocji.