Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Sponsorem nagród w konkursie "Św. Zygmunt Szczęsny Feliński. Z domu rodzinnego do Domu Ojca", organizowanym przez nasze przedszkole, jest sklep internetowy Holyart, który ufunduje laureatom bony na zakupy w wysokości:

1. miejsce 250 euro

2. miejsce 150 euro

3. miejsce 50 euro

W środę, 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszej grupy, tzn. Jeżyków. Nasi zerówkowicze zakończyli swoją przygodę z przedszkolem ze wspaniałym przytupem. Dzieci przedstawiły wspaniały występ, który rozpoczęły tradycyjnie Polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Eli. Nie brakowało pięknych i wzruszających piosenek oraz pożegnalnych wierszy. Rodzice mogli również usłyszeć, czego przedszkolaki nauczyły się w tym roku w języku hiszpańskim, który prowadziła z nimi s. Ola i w języku angielskim, którego uczyła p. Olga.

We wtorek, 21 czerwca w naszym przedszkolu odbył się ostatni koncert w tym roku szkolnym. Jego tytuł brzmiał: "Kupalnocka na Podlasiu" - obrzędy i tańce podlaskie. Tym razem poznawaliśmy stroje, tańce i pieśni z Podlasia.

Kochani, ogłaszamy rodzinny konkurs o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.

Dzień pierwszy - 6 czerwca:
Nim ruszyliśmy nad zalew w Wilkowie, rozlokowaliśmy się w ośrodku w Świętej Katarzynie, gdzie wszyscy od razu poczuli się jak w domu, dzięki życzliwemu przyjęciu gospodarzy.
Byliśmy także - po sąsiedzku - w Muzeum Minerałów i Skamieniałości - Galeria Tajemnice Klejnotów, bo jak wiadomo, Góry Świętokrzyskie to prawdziwa kopalnia wiedzy geologicznej.

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen atrakcji, a w każdej grupie wyglądał nieco inaczej...
W zerówce tego dnia dzieci poznały lepiej wspaniały instrument jakim są skrzypce, wykonały plakat z okazji Dnia Dziecka, zrobiły przepyszną i zdrową sałatkę owocową, zjadły troszkę mniej zdrowy popcorn i lody (ale kiedy, jak nie w Dzień Dziecka, zajadać się smakołykami). Nie zabrakło wspólnych zabaw integrujących grupę, zumby dla dzieci oraz, dzięki poprawie pogody, malowania kolorowej łąki na folii w ogrodzie przedszkolnym.   

We wtorek, 31 maja na zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy nasze pięciolatki zastanawiały się, jakimi przyrządami można obserwować świat. Przyjrzeliśmy się bliżej budowie lornetek, lupy i mikroskopu. Dzieciom udało się nawet obejrzeć przez mikroskop tkankę cebuli.

Kalendarz

Zobacz także