U Biedronek zapachniało dziś piernikami, lukrem, świętami...a wszystko za sprawą mamy Anielki i mamy Mateusza, które przyniosły pierniki aby dzieci mogły je dla siebie udekorować.

Biedronki rysowały na nich wymyślne wzory kolorowymi lukrowanymi pisakami i obficie używały różnego rodzaju posypek. Niestety nie udało się zachować pierniczków na święta... Były tak kuszące, że zbyt szybko znikały w buzi... Mamusie pomagały nam też ubierać choinkę. Bardzo dziękujemy Paniom za obecność i serce, za poświęcony czas i życzliwość.

Pierniczki

(Więcej zdjęć w galerii po zalogowaniu)