Jest takie miejsce na warszawskiej Pradze, gdzie znajduje się Teatr "Niewielki". Jest on rzeczywiście niewielki i to nie tylko z nazwy. W nim organizowane są spektakle dla dzieci w wieku 0,8 - 6 r. ż. We wtorek, 21 stycznia do tego teatru wybrały się nasze najmłodsze  przedszkolaki, czyli dzieci z gr. Pszczółek, Biedronek i Motylków.

Przed spektaklem dzieci miały możliwość pobawić się w kąciku zabawowym a potem zostały zaproszone na widownię teatru.Tam w kameralnej atmosferze obejrzały pantomimę pt." Hu, hu ha". I nie tylko obejrzały, ale też mogły w niej wziąć udział. Po spektaklu dzieci zostały zaproszone na scenę, by bawić się razem z aktorami/tancerzami.