W poniedziałek 1. czerwca w naszym przedszkolu znowu zrobiło się głośno! Po długiej przerwie część przedszkolaków wróciła do swoich grup. Wspólnie z dziećmi mogliśmy przeżywać ich święto. Skoro Dzień Dziecka to tylko radosna zabawa! Nie brakowało jej przez cały dzień. Każda grupa na swój sposób umilała sobie czas...

Jedni bawili się balonami i bańkami mydlanymi, inni malowali na folii zawieszonej między drzewami czy też tworzyli wizerunki zwierząt. Niektórzy wybrali gry i zabawy sportowe na polanie czy placu zabaw. Nie brakowało również malowania buziek no i lodów, bo jak to Dzień Dziecka bez lodów!!!

Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym, życzymy czerpania radości z każdego dnia, spełnienia marzeń, wielu przyjaciół, a przede wszystkim Bożego Błogosławieństwa i opieki Opatrzności w każdej chwili życia!