We wtorek, 27 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Oczywiście zabawa związana była ze zbliżającą się uroczystością, kiedy to w całym Kościele będziemy czcić Wszystkich Świętych. Dzieci dzięki pomysłowości swoich rodziców były pięknie przygotowane tego dnia. Czuliśmy wszyscy jakbyśmy przenieśli się na chwilę do Nieba.

Pośród nas dostrzec można było Aniołów, Maryję, Św. Józefa, Michała Archanioła, Królową Jadwigę, Św. Franciszka, Św. Ritę i wielu innych świętych, którzy wspólnie razem bawili się, w iście niebiańskich humorach. Było dużo tańca, śpiewu, radości, a co najważniejsze dzieci zapoznały się z postaciami wielu świętych i naprawdę dużo zapamiętały o swoich patronach i innych mieszkańcach Nieba.