W czwartek, 10 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr Eden z Weliczki. Tym razem dzieci zostały zaproszone na przedstawienie pt."Ukryte bogactwo". Spektakl stanowił inscenizację historii o Józefie i jego braciach. Podczas przedstawienia dzieci poznały świat małego chłopca, który musiał zmierzyć się z zazdrością starszego brata i niełatwą służbą w pałacu Faraona. Była to piekna opowieść o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu.

Dzieci przekonały się, że nie jest to złota szata, czy skarby gromadzone wokół siebie, lecz miłość, szacunek i wzajemna pomoc, a także umiejętność przebaczania. Przedszkolaki doszły do wniosku, że nie warto być zazdrosnym, a największe bogactwo ukryte jest głęboko w naszych sercach i każdy może je tam odnaleźć.