Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W środę, 2 marca rozpoczęliśmy w całym Kościele czas Wielkiego Postu, okres 40-dniowego przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Również w naszej społeczności przedszkolno-szkolnej spotkaliśmy się tego dnia w kaplicy sióstr na Eucharystii, którą sprawował dla nas ks. Paweł, wprowadzając wszystkich w rozpoczynający się czas pokuty i nawrócenia. Chciejmy wspólnie jak najlepiej przeżyć ten zbawczy czas, pamiętajmy o modlitwie, poście i jałmużnie, spełniajmy uczynki miłosierdzia, zauważajmy ile osób wokół nas potrzebuje naszej pomocy, wsparcia.

Zachęcamy do wspólnego przeżywania Drogi Krzyżowej, na terenie naszego przedszkola, w każdy piątek, o godz. 15.00, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. 

FOTO

Kalendarz

Zobacz także