W sobotę 27 czerwca w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020. Jednak nasi pomysłowi rodzice rozpoczęli świętowanie już w piątek wieczorem, organizując rodzinny biwak na polanie. Ok. godz. 20.00, a niektórzy nawet wcześniej, przybyli z namiotami i rozpoczęło się biwakowanie, na którym nie zabrakło oczywiście wspólnego ogniska, sportowych zabaw na boisku a nawet strzelania z łuku.

W sobotę o 10.00 miała się odbyć plenerowa Msza Św. na polanie ale ze względu na warunki atmosferyczne przenieśliśmy się do kaplicy. Tam  po Mszy Św. sprawowanej przez ks. Pawła dzieci z grupy Motylków pożegnały starszaków odchodzących do szkoły. Na pożegnanie dzieci z zerówek otrzymały Biblię, by była im drogowskazem w życiu a młodsze dzieci książki z wierszami lub o zwierzętach. Wszystkim przedszkolakom życzymy miłych, bezpiecznych wakacji!