W środę, 3 listopada, trwając w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, przeżywaliśmy w przedszkolu Bal! Oczywiście Bal Wszystkich Świętych, który stał się już tradycją w naszej społeczności. Tym razem poprowadził go dla nas znany i lubiany Jaś Pociecha (p. Robert Górniak), który wcielił się w rolę św. Franciszka, dzieląc się ze wszystkimi swoją franciszkańską radością. Spotkanie rozpoczęło się przypowieścią biblijną o drogocennej perle. Dzieci przeniosły się na statki i wypływając w morze, wyławiały wśród fal muszle z perłami. Czyniły to z wielkim zaangażowaniem, każdemu udało się znaleźć swoją perłę. Potem wspólnie z naszym prowadzącym przedszkolaki zastanawiały się, co jest dla nich taką drogocenną perłą... rodzina, miłość, przyjaźń...

Następnie nadszedł czas na zabawę! Po prezentacji świętych, wśród których rozpoznać można było m.in.: Maryję, św. Józefa, św. Jana Pawła II, św. Wojciecha, św. Jerzego, św. Jadwigę, św. Barbarę, św. Zofię, a także cały orszak anielski z Michałem Archaniołem na czele, dzieci z wielką radością tańczyły i śpiewały znane piosenki. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieciom naprawdę pięknych strojów!