Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W środę, 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszej grupy, tzn. Jeżyków. Nasi zerówkowicze zakończyli swoją przygodę z przedszkolem ze wspaniałym przytupem. Dzieci przedstawiły wspaniały występ, który rozpoczęły tradycyjnie Polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Eli. Nie brakowało pięknych i wzruszających piosenek oraz pożegnalnych wierszy. Rodzice mogli również usłyszeć, czego przedszkolaki nauczyły się w tym roku w języku hiszpańskim, który prowadziła z nimi s. Ola i w języku angielskim, którego uczyła p. Olga. Wielką radość sprawił wszystkim także popis taneczny, który wykonały osoby uczęszczające w tym roku przedszkolnym na tańce z p. Markiem.
Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i przyprowadzanie dzieci do naszego przedszkola, a także s. Oli, s. Lucynie i p. Karolinie, które w ciągu ostatnich czterech lat czuwały nad rozwojem dzieci. Kochanym Dzieciom, już absolwentom Przedszkola Sióstr Rodziny Maryi, życzymy Bożej opieki i wielu sukcesów w szkole.

Kalendarz

Zobacz także