Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kochani, ogłaszamy rodzinny konkurs o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.
 
Do wygrania bony zakupowe do sklepu internetowego Holyart w wysokości 250, 150 i 50 euro! Ten konkurs to okazja, by poznać bliżej naszego patrona, który nie powinien nam się kojarzyć jedynie z biskupią szatą! Był opiekunem dzieci i ubogich, działaczem społecznym, arcybiskupem Warszawy zesłanym za swoją nieustępliwą postawę przez rosyjskich zaborców na Syberię.
 
 
Prace w formie lapbooka wykonanego rodzinnie(!) przesyłamy do 17 września pod adres naszego przedszkola (ul. Kasztanowa 21, 05-270 Marki).

 

Regulamin konkursu

Załączniki do regulaminu (formularz uczestnictwa)

Kalendarz

Zobacz także