Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

 • WYPRAWKA I ADAPTACJA
  WYPRAWKA I ADAPTACJA

  Co będzie potrzebne Państwa dziecku i jak pomóc mu w adaptacji?

  Więcej

 • Rodzinny konkurs o naszym patronie
  Rodzinny konkurs o naszym patronie

  Kochani, ogłaszamy rodzinny konkurs o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.

  Więcej

 • Pozwólcie dzieciom...
  Pozwólcie dzieciom...

  Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie. // J. Korczak

 • Dajmy dzieciom serce
  Dajmy dzieciom serce

  Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza. // M. Kownacka

W poniedziałek, 11 października odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia kulinarno-sensoryczne - Dzieciaki Zdrowo Smakują. Spotkanie to było czasem na lepsze poznanie się. Każde z dzieci opowiedziało, jakie warzywa i owoce lubi najbardziej oraz o swoich ulubionych sportach. Na dobry początek przygód kulinarnych przedszkolaki wspólnie z p. Kasią przygotowały lody malinowo -bananowe.

Okazało się, że wystarczyły tylko te dwa składniki, by zaspokoić gusta dzieci, które oblizywały się ze smakiem. Wszyscy czekają już na kolejne zajęcia i kolejne pyszności.

FOTO

PRZEDSZKOLE

Nasze Przedszkole znajduje się w zacisznym miejscu Marek. Położone jest z dala od trasy szybkiego ruchu, na dużym zalesionym terenie. Pomieszczenia w budynku, w którym odbywają się zajęcia, przygotowane są dla sześciu grup. Każda z nich posiada dużą salę wyposażoną w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt dostosowany do wieku i potrzeb dzieci. W Przedszkolu znajdują się również cztery szatnie, sala gimnastyczna, sala rytmiczna, gabinet logopedyczny, gabinet psychologiczny, stołówka, kuchnia, a przed budynkiem jest plac zabaw wkomponowany w piękną zieleń otoczenia.

Nasze Przedszkole, prowadzone przez Siostry Rodziny Maryi, pragnie odzwierciedlać Ducha Rodziny z Nazaretu. Poprzez współdziałanie całej społeczności przedszkolnej: wykwalifikowanych nauczycieli, specjalistów i pozostały personel, dbamy o wszechstronny rozwój naszych wychowanków.

Codzienne zajęcia edukacyjne wzbogacamy wieloma dodatkowymi atrakcjami, takimi jak teatrzyki, koncerty, warsztaty biblijne i przyrodnicze, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi czy imprezy okolicznościowe. Tym samym dajemy dziecku możliwość zdobywania nowych doświadczeń i pełniejszego poznawania świata.

Pamiętając o tym, że każde dziecko jest wyjątkowe, dostosowujemy nauczanie do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Podejmujemy także ścisłą współpracę z rodzicami, gdyż tylko jednoliniowe wychowanie w duchu chrześcijańskiej miłości może w pełni ukształtować dziecko emocjonalnie, intelektualnie i moralnie.

 • Testimonials1

  PATRON PRZEDSZKOLA
  Św. Zygmunt Szczęsny Feliński
  „Trzeba ciągle mieć przed oczami obowiązek służenia Bogu i bliźnim w każdym położeniu, chociażby najprzykrzejszym.“

Zobacz także