Każdy z nas uwielbia domowe wypieki, nie inaczej jest w grupie Świetlików. Przedszkolaki z entuzjazmem przyjęły więc informację o zaplanowanych na środę – 14. listopada zajęciach kulinarnych i z niecierpliwością wyczekiwały na ten dzień.

Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się produkcja pysznych babeczek. Każdy mógł włączyć się w przygotowanie wypieków – dzieci dodawały potrzebne składniki, mieszały je w miskach, a na koniec rozkładały ciasto do foremek. Babeczki zostały upieczone w przedszkolnej kuchni i już po 20 minutach w całym budynku roznosił się piękny zapach wypieków wykonanych przez grupę Świetlików. Dzieci z przyjemnością zajadały się swoimi wyrobami w ramach podwieczorku. Już niedługo planujemy kolejne zajęcia kulinarne. Tym razem nasze przedszkolaki będą robić i dekorować aromatyczne i świąteczne pierniki.