Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dobrze wiemy, że październik jest szczególnym miesiącem modlitwy różańcowej. Pragniemy również w naszej przedszkolnej społeczności pamiętać o różańcu wspólnie modląc się z dziećmi i wprowadzając je przez to w tajemnice życia Pana Jezusa. Jednak w tym roku zachęcamy także  wszystkie rodziny do włączenia się w inicjatywę żywego różańca. Każdego dnia dzieci w grupach będą losowały figurkę Maryi wraz z różańcem, które będą zabierały do domów, a następnego dnia odnosiły do przedszkola, tak aby mogły losować kolejne dzieci. W ten sposób Maryja będzie nawiedzała wszystkie rodziny. Zachęcamy, aby czas nawiedzenia Maryi przeżyć w swoich domach jak najpiękniej... może przy śpiewie pieśni czy zapalonej świecy... Niech peregrynująca figurka pomoże wygospodarować czas na wspólną rodzinną modlitwę. Pamiętajmy, że moc modlitwy różańcowej ma wielką moc, starajmy się sięgać po różaniec jak najczęściej, nie tylko w październiku...

Kalendarz

Zobacz także