Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniach 22 - 25 marca, w naszym przedszkolu gościliśmy p. Pawła Paczka, z mobilnym miasteczkiem ruchu drogowego. Przedszkolaki ze wszystkich grup brały udział w zajęciach, tzw. "autochodziku". Dzieci miały okazję utrwalić i pogłębić znajomość zasad ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się na ulicy. Ćwiczyły m.in. przechodzenie przez pasy, poznawały niektóre znaki drogowe, a nawet wcieliły się w rolę policjanta.

Były to niezwykle ważne i potrzebne zajęcia, podczas których dzieci nie tylko zdobywały doświadczenie, ale też dobrze się przy tym bawiły. Dziękujemy panu Pawłowi za współpracę i obecność w naszym przedszkolu, nie tylko na zajęciach, ale również na rajdach rowerowych, które już kilka razy prowadził dla nas.

FOTO

Kalendarz

Zobacz także