Dziś w drugą sobotę września odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy. Mieliśmy okazję do wspólnej integracji na początku nowego roku przedszkolnego.

Pogoda nam dopisała, a organizatorzy – Klub Rowerowy Trybik – spisali się na medal. Pan Paweł wraz z policją prowadzili nas uliczkami Marek. Wszystko przebiegło bezpiecznie, w radosnej, rodzinnej atmosferze. Po przejażdżce, na naszej polanie przy przedszkolu, na dzieci czekał wóz strażacki i samochód policyjny, do których można było wsiadać i włączać głośne sygnały.:) Strażacy ku naszej radości, zrobili nam również mokry prysznic, włączając wodne armaty. Po zabawie uczestnicy rajdu ze smakiem zjedli zupę z klasztornej kuchni i kiełbaski z ogniska. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejny rajd.

Rajd rowerowy

(Więcej zdjęć w galerii po zalogowaniu)