W dniu 29. listopada w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski pt. „Polska niepodległa”, który adresowany był do przedszkolaków 5 i 6- letnich.

Koordynatorką konkursu była p. Anna, a celem rozwijanie postaw patriotycznych w kontekście państwa i narodu polskiego, a także rozwijanie zainteresowania poezją i przełamanie swojej nieśmiałości podczas wystąpień publicznych. W konkursie wzięło udział 14 przedszkolaków z grup Jeżyków, Żabek i Sówek. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, co bardzo ucieszyło jury, stało się jednak powodem burzliwej dyskusji, w wyniku której wyłoniono zwycięzców. Uczestnicy zostali nagrodzeni książkami tematyce patriotycznej, dyplomami, a ponadto – gromkimi brawami. Gratulujemy wszystkim laureatom.