Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać.

Dnia 21 stycznia w gr. Jeżyków zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowały dla nich program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje małych artystów. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania  i wspólnie spędzone chwile z wnukami.