We wtorek, 3 marca odwiedził nasze przedszkole p. Robert G., czyli znany nam Jaś Pociecha. "Wielki Post ze św. Janem Pawłem II" to temat tego spotkania. Wiadomo, że Jan Paweł II był przyjacielem dzieci. W związku ze zbliżającą się 100-letnią rocznicą urodzin tego Wielkiego Polaka, Jaś Pociecha przypomniał, a większość dziec zapoznał z osobą Jana Pawła II, opowiadając o Jego wielkim oddaniu Matce Bożej, Kościołowi i Ojczyźnie.

Mieliśmy też okazję usłyszeć autentyczne nagranie słów Papieża Polaka, zapewniające wszystkie dzieci o Bożej miłości: "Pan Jezus Was kocha". Dziękujemy panu Robertowi za spotkanie i nie możemy już doczekać się kolejnych.