Nasze przedszkole włączyło się w ogólnoświatową akcję modlitewną "MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU". 19 października rano o godz. 09:00 wszystkie dzieci, począwszy od najmłodszych zebrały się wspólnie z nauczycielami i odmówili jedną tajemnicę różańca świętego.

Przywołując słowa św. o. Pio "Kiedy milion dzieci odmawia różaniec, świat się zmienia" z głęboką wiarą modliliśmy się o pokój na świecie, ufając w to, jak wielki wpływ ma modlitwa dzieci na bieg życiowych wydarzeń. Warto wspomnieć, że w tym samym czasie wiele dzieci z całego świata, m.in. z Kostaryki, Francji, Belgii, Algierii, Białorusi, USA, czy Australii łączyło się z naszymi polskimi dziećmi w ten duchowy modlitewny sposób.