Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dzieci w naszym przedszkolu chętnie podejmowały różnorodne zadania, przygotowujące do Świąt Wielkanocnych. Oprócz modlitwy, o której szczególnie staraliśmy się pamiętać w tym czasie Wielkiego Postu, rozważając Drogę Krzyżową, przedszkolaki wykonywały wiele działań praktycznych. Starsze dzieci wykonywały palmy na Niedzielę Palmową, młodsze siały rzeżuchę, robiły wielkanocne baranki, kurczaczki, pisanki...

Wszystko po to, aby na Wielkanoc nie zabrakło dekoracji własnoręcznie wykonanych przez dzieci i aby podtrzymywać tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. W przedszkolu, w dniach 18-19 marca odbył się przedświąteczny kiermasz przedszkolno-szkolny, na którym można było zakupić rękodzieło dzieci, rodziców i nauczycieli. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

FOTO

Zobacz także