W środę, 26 maja, w tym szczególnym dniu, kiedy wszyscy pamiętamy o swoich mamach, na wspólne świętowanie do przedszkola zaprosiły swoich rodziców dzieci z gr. Motylki. Nasze czterolatki, pod kierunkiem s. Kamili i przy pomocy pani Eli - naszej rytmiczki, przygotowały przedstawienie pt. "Przygody niegrzecznej żabki". Dzieci wcieliły się w role żabek, bocianów, pszczółek, biedronek i zajączków.

Wszyscy aktorzy występowali z wielką radością i przejęciem. Pięknie śpiewali i recytowali wierszyki dla swoich rodziców, a na koniec rozdali przygotowane własnoręcznie prezenty - kwiaty dla mam, a dla tatusiów puchary Super Taty.