We wtorek, 22 lutego w naszym przedszkolu odbył się wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Tym razem naszymi wodzirejami byli aktorzy z Teatru pod Orzełkiem, którzy wcielili się w rolę marynarzy. Przewodził nam kapitan Mariusz, wyruszając z całą załogą przedszkolaków w taneczny rejs - "W 80 min dookoła świata". Odwiedzając różne kontynenty dzieci chętnie dały się ponieść tanecznym zabawom. Brały udział w wielu konkursach: ścigały się na morskich konikach, zbierały rozgwiazdy i żółwie, przenosiły muszle, kraby, przemieszczały się na lodowych krach. Oczywiście były również popisy taneczne, nie brakowało "tańców przytulańców", jak również swobodnej zabawy.

Przedszkolaki bawiły się w dwóch turach, najpierw młodsze grupy: Biedronki i Motylki, a potem starszaki: Żabki i Jeżyki. Gratulujemy rodzicom pomysłowości w przygotowaniu pięknych strojów dla dzieci oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie sali balowej, wyglądającej naprawdę olśniewająco!