… „Wszyscy Świeci balują w Niebie"...

Dziś, w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, w naszym przedszkolu odbył się niezwykły bal,prowadzony przez Anielicę Glorię i Aniołka Gabrysia z Teatru pod Orzełkiem.

Dzieci, panie i siostry wcieliły się w postacie aniołów i świętych. Gościliśmy między innymi: Maryję, Jana Pawła II, Józefa, Faustynę, Królową Jadwigę, Weronikę, Katarzynę, Franciszka i całe zastępy aniołów. Bal rozpoczęliśmy korowodem Świętych, aby każdy zaprezentował swój strój. Było wiele konkursów i iście niebiańskiej zabawy, w myśl zasady: „nie ważne, kto pierwszy, nie ważne kto ostatni, liczy się dobra zabawa”. Muzyka porwała wszystkich świętych do tańca.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów dla dzieci oraz tym, którzy przyczynili się do udekorowania niebiańskiej sali balowej.