6 grudnia w grupie Biedronek odbyły się warsztaty sensoryczne, które przygotowała i poprowadziła mama Tosi. Pani Karolina przeniosła się z dziećmi do zimowej krainy, za pomocą śniegu, który przedszkolaki same wyprodukowały, wykorzystując do tego mąkę ziemniaczaną i piankę do golenia. Z powstałej masy śniegowej każdy próbował ulepić bałwana, co wcale nie było takie łatwe...

Dzieci próbowały też poczuć smak zimy i rozpoznawały zapachy, jakie towarzyszą nam w okresie świątecznych przygotowań. Wszyscy dzielnie przeszli również ścieżkę sensoryczną. Na koniec w prezencie każde dziecko otrzymało woreczek sensoryczny do indywidualnej zabawy w domu. Biedronki bawiły się wspaniale, radość była przeogromna, co widać było po uśmiechach, które nie znikały z twarzy. Dziękujemy pani Karolinie za ubogacenie tego mikołajkowego dnia.