We wtorek, 10 grudnia już od rana przedszkolaki wypatrywały długo oczekiwanego gościa... i oczywiście doczekały się. Już przed południem progi naszego przedszkola nawiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Elfem. Oczywiście z workiem pełnym prezentów, a że u nas są tylko grzeczne dzieci, więc wszystkie zostały obdarowane.

Przed rozdaniem prezentów odbyła się wesoła zabawa prowadzona przez Teatr Dobrego Serca oraz pouczająca rozmowa ze św. Mikołajem na temat istoty i właściwego przeżywania świąt. Dzieci same przyznały, że prezenty nie są najważniejsze, liczą się wspólne chwile spędzone razem z rodziną i radość z narodzenia Dzieciątka Jezus.