Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen atrakcji, a w każdej grupie wyglądał nieco inaczej...
W zerówce tego dnia dzieci poznały lepiej wspaniały instrument jakim są skrzypce, wykonały plakat z okazji Dnia Dziecka, zrobiły przepyszną i zdrową sałatkę owocową, zjadły troszkę mniej zdrowy popcorn i lody (ale kiedy, jak nie w Dzień Dziecka, zajadać się smakołykami). Nie zabrakło wspólnych zabaw integrujących grupę, zumby dla dzieci oraz, dzięki poprawie pogody, malowania kolorowej łąki na folii w ogrodzie przedszkolnym.
 W grupie Żabek tego dnia tańca i zabaw było bez liku... Dzieci wzięły udział w zawodach sportowych i podchodach w poszukiwaniu słodkości i zabrały do domu kolorowe baloniki. Popołudniu zaś przeniosły się do "sali kinowej" (okazało się, że przedszkole może czasem zamienić się nawet w kino), gdzie po otrzymaniu specjalnych biletów i odnalezieniu swojego miejsca, dzieci obejrzały "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków", zajadając się przy tym popcornem. Dzień zakończyły wspólnymi zabawami na placu zabaw.

W grupie Biedronek Dzień Dziecka był bardzo kolorowy... Świętowanie rozpoczęło się piknikiem na dywanie... (mimo kiepskiej pogody, okazało się, że w sali można również piknikować). A oprócz tego, w przedszkolnej sali pojawił się dmuchany zamek! Szaleństwa nie było końca! Dzieci wraz z Paniami wykonywały ciekawe eksperymenty, ale spokojnie - nic nie wybuchło. Atrakcją był też prezent niespodzianka - piasek kinetyczny!