Do naszego przedszkola przybyli dziś znani i lubiani aktorzy Teatru pod Orzełkiem z Białegostoku. Przenieśliśmy się wraz z nimi do Szkoły im. Pani Wyobraźni, na lekcję, której tematem była Polska.

Pan profesor Hilary wraz ze swoją uczennicą, panną Anną przedstawiali nam polskie legendy: o Smoku ze smoczej jamy oraz o Warsie i Sawie. Pan profesor na koniec egzaminował dzieci z podstawowych informacji dotyczących naszego kraju, stolicy, symboli narodowych. Okazało się, że z odpowiedziami nie było problemu i wszyscy pomyślnie zaliczyli na ocenę bardzo dobrą! Pan Hilary zachęcał również każdego przedszkolaka do samodzielnego tworzenia legend w domu.